Články

Petrohrad – CSKA: domácí sníží stav
article image

26.3.201

Žene je touha po odplatě. Hokejisté moskevského CSKA totiž loni v semifinále KHL vypadli právě s Petrohradem! Letošní sérii zahájili dvěma triumfy a do Petrohradu tak míří v nadějné pozici. Vybojují si několik postupových mečbolů?

Bitvy Petrohradu s CSKA patří k ozdobám KHL a fanoušci si je nyní mohou užít plnými doušky! Stejně jako loni se oba hvězdné mančafty střetávají v semifinále, které v minulé sezoně ovládli až díky triumfu v sedmém zápase pozdější vítězové celé soutěže z Petrohradu. CSKA přitom tehdy ovládlo první tři duely a poté předvedlo spektakulární kolaps, toho se musí letos vyvarovat! Radulov a spol. zahájili letošní semifinále opět úspěšně a po dvou domácích triumfech (3:0, 3:2) cestují do Petrohradu v dobré pozici. Obě bitvy na moskevském ledě byly vcelku vyrovnané, dominovaly v nich především obrany a gólmani. V prvním klání byl v ofenzívě aktivnější Petrohrad a dvakrát dokonce vedl, do vítězného konce ale utkání nedotáhl. Ani v druhém klání nehrál SKA špatně, doplatil však na mizernou produktivitu a musí tak nyní dohánět dvouzápasové manko. V prvním domácím utkání jistě bude znovu střelecky aktivnější, hosté budou tradičně sázet na bezchybnou defenzívu a číhat na rychlé kontry či hru v početní výhodě. Fanoušci uvidí další gólově chudý duel, který nakonec ovládnou domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Petrohrad - CSKA Moskva 1 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip