Články

Pescara – Livorno: vystrčí hosty z play off?
article image

21.5.2015

Ještě v minulé sezoně kopali fotbalisté Livorna Serii A. Aby si udrželi naději na okamžitý návrat, nesmí v posledním kole Serie B v Pescaře padnout. Jinak jim vážně hrozí opuštění pozic pro play off o nejvyšší soutěž!

Pescara

+ na podzim v Livornu vyhrála; nejproduktivnější útok v Serii B

- psychický tlak – nutnost zvítězit; propustná defenzíva – jen čtyři týmy z 22 inkasovalo více gólů

Livorno

+ série osmi utkání bez porážky; psychika – stačí remíza; patnáctigólový Daniele Vantaggiato

- v posledních pěti utkáních vždy inkasovalo; tlak – porážka zhatí šance na návrat so Serie A

 

Před rokem skončilo Livorno suverénně poslední a opustilo italskou elitu. Letos si jeho plejeři vážně zahrávají s bleskovým návratem. První dvě příčky s přímým postupem sice nečekaně obsadily týmy Carpi a Frosinone, ale celky na třetím až osmém místě si to v play off rozdají o zbylé třetí postupové místo. A Livorno se zuby nehty drží na 7. místě se shodným počtem 59 bodů jako osmé Avellino a jen o bod před Pescarou. V posledním kole musí pokračovat v sérii neproher, která momentálně čítá už osm zápasů, ovšem se šesti remízami.

Pescara se dvěma porážkami a jen jednou plichtou v minulých třech kolech sama vyšoupla z osmičky pro play off a dnes má poslední možnost se do ní vrátit. Pokud vyhraje, má jistotu vyřazovací fáze, remíza jí stačit nebude. Na podzim dokázala otočit duel v Livornu a dvěma brankami Riccarda Maniera zvítězit 2:1. Pomůže nejlepší střelec týmu (12 gólů, stejně jako Federrico Melchiori) dostat Pescaru do play off?    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pescara - Livorno 0 3.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip