Články

Peru – Venezuela: potvrdí překvapivě úspěšný start?
article image

18.6.201

Že do druhého zápasu základní skupiny půjde Peru s nulou na bodovém kontě, se víceméně čekalo, protože hrálo s Brazílií. Ale méně už, že jeho soupeř bude mít tři body a Peru tak čeká zápas o všechno.

Peru

+ zkušení a evropskými soutěžemi otřískaní útočníci Guerrero a Farfán

- hodně hráčů z peruánské ligy, která je velmi slabá, špatná defenziva

 

 

Venezuela

+ výhra v prvním zápase nad Kolumbií, na Peru umí zahrát

- opory mají nejlepší léta za sebou

 

 

Souboj dvou týmů, které měly hrát ve skupině C letošního ročníku Copy America druhé housle. Jenomže kvůli Venezuele to tak nevypadá. Tým, který na minulém ročníku senzačně došel až do semifinále, ale jen potvrdil letošní dobrou formu, vždyť z pěti reprezentačních duelů hned čtyři vyhrál. Včetně dubnové generálky v Peru a úvodního zápasu turnaje, v němž zdolal 1:0 favorizovanou Kolumbii. Pokud něco takového potvrdí i proti Peru, půjde s velkou pravděpodobností dál.

 

Peru na tom je opačně, byť hned na úvod sahalo po senzaci. Brazílii totiž vstřelilo už ve 3. minutě gól, a přestože za další dvě Neymar vyrovnal, drželi Peruánci remízu až do druhé minuty nastavení. Právě tenhle inkasovaný gól na 1:2 může tým hodně psychicky poznamenat, z takové porážky se těžko sbírá. Navíc letošní bilance Peru je mizerná, tým ještě nevyhrál a na Venezuelu neumí, poslední dvě utkání s ní prohrál.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Peru - Venezuela 1,5 - 2.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip