Články

Paszek T. – Hlaváčková A.: finále kvalifikace česká deblistka nezvládne
article image

23.6.2016

Dva kroky už zdárně udělala, zbývá poslední. Česká tenistka Andrea Hlaváčková si finále kvalifikace ve Wimbledonu zahraje s Rakušankou Tamirou Paszek. Ta ji ale do hlavní soutěže nepustí.

Že by konečně zahnala období singlového temna a začala se prosazovat i ve dvouhře? Hlaváčková je sice považována za elitní deblistku, jenže pokud nemá po boku parťačku Hradeckou, vypadá občas bezradně. Kvalifikací se letos dokázala prokousat jen na domácím turnaji v Praze, minulý týden na trávě v Nottinghamu proklouzla do hlavní soutěže jako tzv. lucky looser a pak šokovala výhrou nad Belgičankou Wickmayer. Jenže teď je tu slavný Wimbledon a už v kvalifikaci je to pořádná řež. Vždyť třeba právě Paszek, která teď na Hlaváčkovou čeká, si na posvátné londýnské trávě střihla už dvakrát čtvrtfinále v letech 2011 a 2012. Teď je sice na světovém žebříčku až na 110. místě, ale potvrzuje, že na trávě umí – kvalifikaci zvládla na turnajích v Nottinghamu i Birminghamu, na zeleném povrchu má letos bilanci 11:4. S Hlaváčkovou to spolu mají 1:1, pokaždé se setkaly právě v kvalifikacích. Rakušanka loni i předloni tříkolovou kvalifikaci Wimbledonu s přehledem uhrála a nezastaví ji ani Češka.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Paszek T. - Hlaváčková A. 1 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip