Články

Partizan Tirana – Slovan Bratislava: Slováci vyjdou naprázdno
article image

27.6.2016

Dva měsíce nevyhráli! Fotbalisté Slovanu se teď musejí rychle probrat, aby neskončila jejich pouť evropskými poháry hned na začátku. Na hřišti druhého celku albánské ligy přesto prohrají.

Závěr minulé sezony jim vůbec nevyšel, z posledních pěti soutěžních zápasů uhráli jen tři remízy. A tápou i v přípravě, kde po remíze s Komárnem prohráli s pražskími soupeři Bohemians i Slavií. Fotbalisté bratislavského Slovanu se očividně nemohou dostat do pohody a k úvodnímu duelu prvního předkola Evropské ligy nepocestují v dobrém rozpoložení. Navíc je čeká nepříjemný protivník. Albánci na Euru prokázali, že jejich fotbal je na vzestupu, druhý tým minulého ročníku Partizan Tirana navíc sází na výbornou defenzívu, která toho soupeřům moc nedovolí. V prvním utkání budou mít domácí v zádech diváky, a přestože nejsou považováni za favority, se slovenským sokem by si mohli poradit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Partizan Tirana - Slovan Bratislava 1 3.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip