Články

Parma – Fiorentina: dohrávku okoření góly
article image

24.2.201

Dvěma zápasy bude v pondělí dohráno 25. kolo italské Serie A. V jednom z nich zavítá čtvrtá Fiorentina na hřiště sedmé Parmy a fanoušci se mohou těšit na parádní duel! Oba mančafty sází na ofenzívu, o góly nebude nouze.

Výkony obou týmů v letošním ročníku italské ligy patří mezi příjemná překvapení. Loni čtvrtá Fiorentina pokračuje v tom, co před rokem začala a znovu se pohybuje mezi nejlepšími. Na čtvrtém místě tabulky má náskok čtyř bodů před pátým Interem Milán, kterému v minulém kole doma podlehla 1:2. Má tedy co napravovat! Na duel v Parmě se pozitivně naladila triumfem 3:1 v Elfsborgu v úvodním duelu play off Evropské ligy, kde znovu potvrdila, že pod vedením bývalého útočníka Vincenza Montelly praktikuje ofenzivní fotbal. Ani v Parmě od svého útočného stylu neustoupí, také domácí ale směrem dopředu umí. Naposledy rozstříleli v Bergamu tamní Atalantu 4:0, v posledních sedmi duelech šestkrát zvítězili a Fiorentinu jistě notně potrápí! V případě vítězství by se bodově dotáhli na šestou Veronu a na příčky znamenající pohárovou Evropu by ztráceli jenom jeden bod, to je jistě pořádná motivace! Parádní bitva na stadionu Ennio Tardini by měla fanoušky bavit, alespoň tři góly uvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Parma - Fiorentina 2,5 + 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip