Články

Paris SG – Valenciennes: jasná záležitost Ibrahimovice a spol.
article image

13.2.2014

První tým proti osmnáctému, navíc doma, to musí být jednoznačná záležitost. Však jsou také fotbalisté francouzského giganta Paris SG v lize proti Valenciennes jasnými favority a protivníka s přehledem přejedou.

Sice poslední dobou ztrácejí body, z minulých šesti zápasů hned ve třech remízovali, ale nadále s klidem vládnou Ligue 1 s pětibodovým náskokem. Minulý víkend ve šlágru jara nepovolili druhému Monaku přiblížit se v tabulce a uhráli na jeho hřišti dost možná titulovou plichtu 1:1. Borci PSG tak mohou být úplně v klidu. Z Valenciennes se jim kolena rozhodně nerozklepou. Jsou tu nicméně jistá varování! Na podzim vyhráli na hřišti protivníka jen 1:0, loni doma hráli 1:1 a co je nejdůležitější, soupeři teče pořádně do bot a bude makat naplno. Vždyť momentální třetí místo od konce znamená sestup. Nicméně přes všechny tyto věci prokážou Pařížané svoji naprosto převahu a sázka na jejich handicapovou výhru se jeví hodně reálně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Paris SG - Valenciennes 0:1 1 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip