Články

Paris SG – Rennes: prokletí zlomí jasnou výhrou
article image

29.1.2015

Prosincové neúspěchy je sesadily z francouzského trůnu a teď se snaží fotbalisté hvězdného mančaftu z Paříže vrátit na vrchol. Ibrahimovič a spol. doma hostí Rennes utápějící se v děsivé krizi a v klidu vyhrají.

Pařížani dlouho vládli Ligue 1, navíc svoji sílu předváděli i v Lize mistrů. Zdálo se, že jim doma letos nikdo nebude moci konkurovat, jenže s příchodem prosince jako když utne. Spadli do krize, která se protáhla až do ledna – v pěti zápasech měli Pařížané bilanci 1-2-2 a předhonil je Lyon i Marseille. Jenže jejich protivník je na tom ještě mnohem hůře. Vždyť borci Rennes se ze čtvrté příčky znamenající postup do Champions League propadli až na desáté místo, z posledních šesti utkání získali pouhé dva bodíky. Jasná záležitost pro domácí, kteří se v minulých dvou zápasech už vrátili na vítěznou cestu? Musejí se mít na pozoru, protože v minulých dvou sezónách s protivníkem na svém stadiónu vždy prohráli 1:2. Tentokrát si dá favorit pozor a žádnou senzaci nepřipustí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Paris SG - Rennes 0:1 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip