Články

Paris SG – Monaco: bitva favoritů přestřelku nepřinese
article image

21.9.201

Parc des Princes uvidí bitvu dvou zbohatlíků a zároveň největších adeptů na titul. PSG i Monaco disponují skvostnými útočníky, ale přesto v lize s góly zatím šetří. Důležitost mače gólová stavidla neprotrhne.

Tyhle celky přepisují přítomnost nejvyšší francouzské soutěže. Zahraniční miliardáři do nich napumpovali obrovské částky a chtějí výsledky. Nový panovník Kataru Tamím bin Hamad Al-Sání se raduje z titulu svého Paris Sain Germain, Rus Dmitrij Rybolovlev koupil Monako a přivedl do něj zvučné posily na čele s kolumbijským šutérem Falcaem, za nějž vysázel madridskému Atlétiku 1,56 miliardy korun! Mistři z Paříže se po úvodních dvou ligových remízách rozjeli a 4x v řadě zvítězili. Navrch přidali v týdnu suverénní výhru v Pireu, kde v Lize mistrů rozstříleli 4:1 domácí Olympiakos. Monaco zatím ztratilo body jen v remízovém duelu se slabým Toulouse.

Přestože barvy obou klubů hájí útočníci světových kvalit (Ibrahimovič, Cavani – Falcao, Riviere), střílejí v Ligue 1 v průměru 1,6 (PSG) a 1,8 (Monaco) branky na zápas. V téhle bitvě jde o hodně, a tak její důležitost přinese nejvýše dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Paris SG - Monako 2,5 - 1.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip