Paris SG - Man.City: zápas přinese dostatek gólů

article image

5.4.2016 Poprvé v historii si City vystříleli čtvrtfinále Ligy mistrů, pomýšlejí ale ještě výš! Narazí však na soka, jenž už jednoho anglického giganta odklidil z cesty a na dalšího si také věří. Od prvního duelu se čeká atraktivní podívaná a góly!

Pokud je totiž oběma týmům něco vlastní, pak to jsou ofenzivní hrátky. Hráči Manchesteru sice v Premier League dvakrát vyšli gólově naprázdno, ovšem o víkendu se vrátili do normálu – v poklidu vyhráli na hřišti nepříjemného Bournemouthu, když už po 19 minutách to bylo 0:3. Ofenzivní mašina kolem bombarďáka Agüera se zase rozjíždí. Domácí nadvláda Pařížanů je ovšem zdrcující. Ve Francii už nemají o co hrát, titul už je v předstihu jejich, což sice znamená možnost šetření klíčových hráčů, jako tomu bylo v sobotu proti Nice, ale také určité vypadnutí z rytmu, což může být nebezpečné... Anglický klub navíc letos konečně ukazuje svoji sílu i mezi evropskou smetánkou a postup mezi nejlepších osm pro něj rozhodně nemusí být stropem. Každopádně k vidění by měla být otevřená partie, síla obou celků je v ofenzívě, zatímco obrana bývá značně nejistá. I proto fanoušci nezůstanou o góly ochuzeni.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Paris SG - Man.City 2,5 + 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip