Články

Paris SG – Lyon: těsná výhra pro suveréna
article image

10.2.201

Francouzští fotbaloví králové z Paříže hostí v osmifinále poháru probouzející se borce Lyonu. Nedávné setkání obou soků naznačuje, že to bude vyrovnaná bitva. Vyhrají domácí zase o gól?

Před měsícem se potkali ve čtvrtfinále Ligového poháru a hráči PSG doma se štěstím vyhráli 2:1, když otáčeli skóre. Ve druhé pohárové soutěži, Coupe de France, se tentokrát potkávají už o kolo dříve. A dá se předpokládat, že obraz hry bude podobný. Pravda, fotbalisté z Paříže totálně válcují svoji domácí konkurenci, vždyť v ligové tabulce mají téměř dvakrát tolik bodů co borci Olympique. Není proto divu, že mají poslední dobou zřejmé problémy s motivací a své zápasy vyhrávají, dá se říci profesorsky.

 

Naopak Lyonští se zvedají a hladově útočí na pohárové příčky. Loni oba jejich vzájemné zápasy v nejvyšší soutěži skončily výsledkem 1:1, na podzim PSG doma rivala deklasoval 5:1, pak už přišla zmíněná pohárová bitva. Hosté se zaměří v prvé řadě na defenzívu a favoritovi bude dělat problémy rozjet svoji ofenzívní mašinu. Nicméně v poháru nebude hrát na skóre, ale na postup, takže se dá očekávat další těsný duel a dost možná jen jednogólová výhra domácích.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Paris SG - Lyon 0:1 0 3.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip