Články

Paris SG – Lyon: gigant střeleckou smršť nepředvede
article image

13.1.201

Z francouzské ligy si udělali svoji vlastní soutěž, na čele už mají náskok 20 bodů. Ale fotbalisté PSG chtějí i vítězný hattrick v poháru a ve čtvrtfinále je čeká Lyon. Střelecká show to však nebude.

Je to tak trochu profesorská nuda. Fotbalové hvězdy z Paříže ničí všechny kolem, ovšem nemají v sobě střelecký hlad jako Real, Barcelona či Bayern. Ibrahimovicovi a spol. stačí k radosti jeden dva góly a tři body v kapse. Na druhou stranu jejich herní pojetí funguje, vyhrávají a téměř neinkasují. Vždyť od začátku prosince v devíti soutěžních zápasech dostali jediný gól – shodou okolností právě od Lyonu. Jenže tehdy doma protivníka zesměšnili 5:1! Lyonští tím jen podtrhli děsivý závěr loňského roku, když z posledních šesti ligových zápasů vydolovali jen bodík a klesli v lize až na devátou příčku. Do nového kalendářního roku vstoupili sebevědomou výhrou 4:1 a naznačili, že sezónu ještě nezabalili. Coupe de la Ligue je pro ně velkým lákadlem a nejspíš jedinou reálnou vstupenkou do pohárové Evropy. Dostali se mezi posledních osm, a kdyby se jim podařilo zaskočit giganta, jejich naděje by rapidně vzrostly. Určitě vsadí na defenzívu, protože útočná síla domácích je obrovská. Obhájci trofeje loni získali rekordní pátý triumf a jsou jasnými favority duelu, ovšem žádné velké gólové hody to být tentokrát nemusejí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Paris SG - Lyon 2,5 - 2.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip