Paris SG – Chelsea: o góly nouze nebude

article image

15.2.2016 Papírově jasná záležitost pro Pařížany? Pozor, abyste se nespálili! Borcům Chelsea se pro ně nezvyklá role outsidera náramně líbí a jsou připraveni na překvápko. Každopádně o góly nouze nebude!

Třikrát za sebou postoupili do čtvrtfinále, které ale bylo jejich konečnou. Letos jsou borci PSG hladoví po pořádném úspěchu. Tým kolem Ibrahimovice si už sedl, v lize nemá konkurenci a užívá si pohody. Chelsea naopak zažívala pekelný start do sezóny, který stál krk slavného kouče Mourinha. Zlepšení dlouho nepřicházelo, ale teď už se přece jen blýská na lepší časy. Borci od Stamford Bridge se rozjeli, v lize se vyšplhali do klidného středu tabulky a naposledy doma zostudili Newcastle 5:1. I z toho je patrné, že hvězdy se rozpomínají na svoji bývalou formu. Hráči PSG ve francouzské lize dominují, kouč Blanc o víkendu v lize šetřil opory na čele s Ibrahimovicem, a byla z toho jen domácí bezgólová remíza s Lille. Oba týmy se potřetí v řadě potkávají v play off Ligy mistrů – loni Pařížanům vyšla odveta za předloňské vyřazení. V těchto čtyřech bitvách padlo v normální hrací době 10 gólů a dá se očekávat, že produktivní bude i jejich letošní setkání. Nechvalně proslulý Mourinhův „zaparkovaný autobus“ snad tentokrát v podání hostů nehrozí...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Paris SG - Chelsea 2,5 + 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip