Články

Paris SG – Bordeaux: pohárová bitva moc gólů nepřinese
article image

21.1.201

Ve francouzské Ligue 1 oba kluby momentálně tápou a náladu si chtějí spravit v domácím poháru. V boji o osmifinále je favoritem domácí PSG, ovšem žádná smršť to nebude – spíš opatrnější fotbal s minimem gólů.

V lize konečně zastavili hrůznou sérii, kdy ve třech zápasech získali jen bod a propadli se z první příčky na třetí. Fotbalisté PSG doufají, že tato krize je definitivně nepřipravila o titul. Zlepšit náladu si mohou ve Francouzském poháru, v němž se o postup mezi nejlepších šestnáct utkají s Bordeaux. Borci Girondins jsou na tom momentálně ještě hůře, vždyť získali jeden jediný bodík za poslední čtyři kola a spadli na sedmou pozici. Během této doby vstřelili jen dva góly a navíc jejich poslední cesta do Paříže skončila v říjnu výpraskem 0:3. To je rána na jejich sebevědomí. I proto se hosté zaměří hlavně na defenzívu, a tak to Ibrahimovic a spol. nebudou mít snadné. Pařížané porazili protivníka už šestkrát za sebou a znovu jsou favority, nicméně kanonádu asi nepředvedou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Paris SG - Bordeaux 2,5 - 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip