Články

Paris SG – Benfica: ve Francii budou padat góly
article image

2.10.201

Hvězdný PSG v čele se smrtícím útočným duem Cavani – Ibrahimovič se pohybuje na čele francouzské ligy, Ligu mistrů zahájil čtyřgólovou demolicí řeckého Olympiakosu. Ofenzivně laděná Benfica ale bude kousat, uvidíme hodně branek.

Na hřišti Olympiakosu ukázali borci PSG svou sílu a domácí celek, za který skóroval po krásném sólu Slovák Weiss, nakonec hladce porazili 4:1. Gólem se blýskly nákladné letní posily Cavani a Marquinhos, oba borci se pod Eiffelovkou velice rychle zabydleli a velkou měrou přispívají k tomu, že PSG od startu sezony válí. V útoku kormě Cavaniho řádí také stálice Zlatan Ibrahimovič, jenž s klubem nedávno prodloužil smlouvu a je jeho ústřední postavou, kolem které se točí veškerá ofenzíva. Benfica v portugalské lize několikrát klopýtla a po pěti kolech je až pátá, Ligu mistrů ale rozehrála triumfem 2:0 nad Anderlechtem a v jejím mužstvu je stále velký útočný potenciál (Oscar Cardozo, Rodrigo, Gaitán). Ani v Paříži nebudou hrát zanďoura, alespoň tři góly by mohly padnout.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Paris SG - Benfica 2,5 + 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip