Články

Paris SG – Arsenal: opatrnost a dlouhé čekání na gól
article image

12.9.2016

Šlágr skupiny A Ligy mistrů hned na úvod soutěže! V bitvě gigantů zajíždí Arsenal na hřiště PSG. Oba celky vsadí zejména na odpovědnou obranu a bude trvat, než se gólově prosadí...

Francouzský tým opustila hlavní hvězda Ibrahimovic i trenér Blanc, bohatý klub ale nechce slevit ze svých vysokých ambicí. Pomoci naplnit by je měl nový španělský kouč Emery, který se Sevillou třikrát za sebou vyhrál Evropskou ligu. „Věřím, že můžeme dojít daleko a naše možnosti chceme naznačit hned proti Arsenalu,“ prohlásil. PSG prohrál jediný z posledních 39 domácích zápasů v pohárech, Arsenalu se však na francouzské půdě daří, vyhrál tam sedmkrát za sebou. „PSG je jedním ze spolufavoritů soutěže, ale my chceme postoupit ze skupiny. Bude to dobrý test na úvod a věřím, že budeme bodovat,“ řekl kouč Arsenalu Wenger. Na bedra svých jinak kreativních hráčů tentokrát jistě naloží více defenzivních úkolů, přece jen vstup do soutěže je klíčový. Je jasné, že hosté se nikam nepohrnou a budou co nejvíce pomáhat obraně na čele s gólmanem Čechem. Jenže ani domácí nebudou v ofenzivě bláznit, přece jen kontry Angličanů jsou smrtelné. Navíc bez »Ibry« už z útoku Pařížanů nejde takový strach, hlavně v první půli to proto bude opatrná oťukávaná bez gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Paris SG - Arsenal 0,5 - 2.89

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip