Články

Pardubice – Zlín: mistr znovu padne
article image

11.11.2014

Trápící se šampioni z jihu Moravy před začátkem reprezentační pauzy konečně vyhráli a mírně si zlepšili náladu a zvedli sebevědomí. Ovšem ve východočeských Pardubicích se nevítězí vůbec snadno a ani Zlín si body neodveze!

Po čtyřech porážkách Zlín zabral a před začátkem reprezentační pauzy porazil doma Vítkovice 5:2. Triumf nad stejně mizerně hrajícím soupeřem ale nesmí přeceňovat, vždyť Vítkovice vyhrály jen dva z posledních třinácti duelů! Přesto může zisk jejich skalpu zlínské hokejisty mírně nakopnout, vždyť to bylo jejich teprve páté vítězství v sezoně… Svěřenci kouče Vlacha třikrát uspěli doma a dvakrát venku, kde se jim příliš nedaří a v devíti duelech sedmkrát vůbec nebodovali. To není pro jejich fanoušky před cestou do Pardubic příliš dobrá zpráva, Východočeši na vlastním ledě umí, o čemž svědčí bilance sedmi výher v devíti zápasech. Naposledy před vlastním publikem přehráli rivaly z Hradce Králové jasně 5:2 a předvedli parádní výkon. Pokud jej zopakují, nebudou mít problém ani se Zlínem. Mistři mají velké problémy se střílením branek a směrem dopředu hrají těžkopádně, v obraně pak vyrábí školácké chyby a často inkasují. Důrazní Východočeši už Zlín letos porazili (3:1), nyní na svého soka znovu od prvních minut vletí a zopakují triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pardubice - Zlín 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip