Články

Pardubice – Wolfsburg: domácí se pomstí, moc gólů nepadne
article image

7.9.201

Naposledy pořádně vyhořeli, v Německu dostali výprask 0:6. Hokejisté Pardubic se chtějí v Lize mistrů proti Wolfsburgu rehabilitovat a doma se protivníkovi v urputném duelu pomstí.

Do soutěže Východočeši vstoupili domácí výhrou nad obhájcem triumfu v Lize mistrů Frölundou 3:2 po samostatných nájezdech, ale prohry v odvetě ve Švédsku 2:5 a debakl v Německu jim situaci v boji o play off komplikují. Pardubice ve skupině A klesly na poslední místo o bod právě za německý tým. Dynamo teď musí v odvetě Wolfsburg za každou cenu porazit a spoléhat i na pomoc Frölundy. „Wolfsburg má velmi silný tým, přesto náš výkon byl neuspokojivý. V odvetě se musíme prezentovat úplně jinak,“ burcoval trenér Draisaitl. Pokud si jeho svěřenci odpustí nedisciplinovanost a chyby v rozehrávce, mají šanci protivníka přehrát. Němci budou hrát hodně zataženě, mají náskok a v podstatě ani porážka o méně než šest gólů pro ně není tragédií. Proto to tentokrát nebude moc otevřený hokej, ale domácí se budou snažit omluvit se fanouškům a připíšou si tři body.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Pardubice - Wolfsburg 5,5 1/-5,5 3.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip