Články

Pardubice – Turku: vyrovnanou bitvu rozhodnou domácí
article image

30.8.201

V pátém kole Východní divize European Trophy bude k vidění velká bitva. Východočeši i Finové se tlačí na vedoucí Djurgardens, ale Pardubičtí své druhé tuzemské vystoupení promění v první domácí triumf.

Po včerejší česko–finské bitvě na reprezentační úrovni v rámci Euro Hockey Tour, v níž dominovali Seveřané 3:1, uvidí pardubická ČEZ Arena další česko-finský souboj, tentokrát na úrovni klubů. „Perníkaři“ se před svými fanoušky představí teprve podruhé, 20. srpna prohráli s Fribourgem po remíze 3:3 v základní části až na penalty. Při následném švédském tripu podlehli o gól vedoucímu Djurgardenu, na čemž měl velký podíl i fakt, že po náročném cestování dorazili do Stockholmu jen pár hodin před zápasem. Dvacet hodin po tomto duelu však po další 170 km dlouhé cestě vyplenili v Gävle 4:1 domácí Brynäs.
TPS Turku opustí svůj stadion teprve podruhé, při prvním výjezdu podlehli Finové na samostatné nájezdy Djurgardenu a nyní narazí na nabuzené svěřence kouče Zdeňka Venery. Tři body zůstanou na východě Čech.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Pardubice - Turku PS 1 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip