Články

Pardubice – Linköping: velká bitva s minimem branek
article image

4.9.2014

Východočeši v přípravě na novou sezonu nehrají špatně, ovšem v Lize mistrů stále čekají na první vítězství. Na ledě silného švédského Liköpingu padli těsně 1:2 a také v domácí odvetě budou mít co dělat, aby obranu hostů pokořili.

Očekávaný start extraligy se blíží! Severský dvojboj v Lize mistrů se švédským Linköpingem a finským TPS Turku, který pardubičtí borci absolvují během následujících třech dnů, pro ně bude důležitým závěrečným testem, po němž už budou následovat ligové boje! Východočeši tak do utkání půjdou s velkou touhou uspět, aby se na nový ročník české nejvyšší soutěže vítězně naladili. V přípravě vyhráli čtyři ze šesti duelů, naposledy zdolali pražskou Spartu 3:1. V Lize mistrů se jim dosud ovšem tolik nedařilo a na ledě Linköpingu a TPS Turku shodně padli 1:2. Nyní tak mají dobrou příležitost Seveřanům těsné porážky oplatit! Pod trenérem Zdeňkem Venerou sází na bojovný a týmový hokej a vychází z dobré obrany, v níž se mohou spoléhat na zkušené borce (Benák, Čáslava, Píša, Kočí). V útoku domácích ale budou chybět zranění Pivko a Somík, což je pro ně velká ztráta, Východočeši totiž mají problémy v koncovce a na vstřelený gól se pořádně nadřou. Navíc jejich švédští protivníci jsou takticky vyspělí a také velmi dobře brání, žádnou velkou přestřelku diváci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Pardubice - Linköpings 5,5 - 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip