Pardubice – Kometa Brno: remíza v první třetině

21.10.2013

Čtrnácté extraligové kolo zakončí souboj sedmých Pardubic a druhé Komety. Východočeši v posledních dvou duelech neskórovali, ovšem doma se jim vcelku daří. Hosté ale mají formu a budou kousat, první třetina skončí remízou.

Pět míst a pouhé tři body od sebe dělí soupeře z Pardubic a Brna. Domácí by se tak v případě triumfu v základní hrací době na Kometu dotáhli, to je motivace jako hrom! Navíc se potřebují herně i výsledkově chytit, v posledních duelech v Třinci (0:3) i na ledě Sparty (0:3) selhali a vyšli bodově i střelecky naprázdno, navíc předvedli naprosto neškodné výkony. Před vlastními fanoušky se ale svěřencům kouče Venery daří a věří, že se proti Kometě karta obrátí k lepšímu! Dlouhou dobu nepříliš produktivní Brňané zapracovali na střelbě, což jim nese ovoce. Díky sérii čtyř výher z posledních pěti zápasů se vyšvihli na druhé místo tabulky a na trápícího se soka, kterého v úvodním utkání sezony doma v prodloužení zdolali 4:3, si budou věřit. Do utkání ale nepůjdou s přehnaným sebevědomím, v Pardubicích třikrát za sebou padli. Úvodní třetina bude opatrná, může skončit plichtou.