Články

Pardubice – Karlovy Vary: o branky nebude nouze
article image

3.10.2016

Soubojem nejhorších týmů hokejové extraligy bude předehrávka 10. kola mezi Pardubicemi a Karlovými Vary. Při děravosti obou obran by tentokrát nemělo být o góly nouze.

Oba týmy budou usilovat o teprve druhé vítězství v sezoně, Pardubičtí dokonce o vůbec první za plný počet bodů. Pod novými trenéry vybojovali tři body ze tří zápasů, navíc získali novou posilu obránce Nováka, který přichází zatím na měsíční spolupráci. „To utkání bude důležité. Začínáme jím sérii s mužstvy ze spodku tabulky, chtěli bychom diktovat tempo hry,“ řekl hlavní kouč a generální manažer Rohlík. Karlovým Varům se v zápasech s Pardubicemi dlouhodobě nedaří. Za poslední čtyři vzájemné duely s nimi nebodovaly, z 11 posledních měření sil obou týmů dokázala Energie vytěžit pouze pět bodů. „Do každého zápasu jdeme se strategií, že chceme vyhrát a hrát aktivně,“ uvedl asistent trenéra Antonik. Oba celky jako jediné v soutěži už inkasovaly přes 30 gólů, hra dozadu jim moc nejde. Pardubice ztrácejí na Vary bod a v případě vítězství opustí poslední místo. Nicméně domácí budou pod tlakem a nemají nic jistého. Fanoušci se tak alespoň mohou těšit na gólový příděl.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Pardubice - Karlovy Vary 5,5 + 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip