Články

Pardubice – Hradec: vyrovnaná první třetina
article image

22.10.2015

První východočeské derby sezony hostí utrápené Pardubice, které se krčí hluboko v druhé polovině tabulky a doufají, že případná výhra nad rivalem by obrátila jejich mizernou sezonu k lepšímu. Jenže Hradec nebude snadným soupeřem…

Kádr ambiciózních Pardubic v létě prošel velkou obměnou, která se zatím nejeví jako příliš úspěšná. Mizerný vstup do sezony odnesl vyhazovem kouč Říha, ovšem ani jeho nástupci Král se Zadinou zatím nedokázali letargicky působící Východočechy probudit. Pod jejich vedením Pardubice nestačily na Spartu (2:4) a utrpěly debakl v Brně (1:6), do vyhecovaného derby s Hradcem tak nenastoupí v příliš velké pohodě. Týmu chybí bojovnost a nasazení, příliš inkasuje a nedaří se mu v ofenzívě při hře v plném počtu hráčů ani při přesilovkách (úspěšnost 13,79%). Na rivala se ale Rolinek a spol. jistě pořádně vyhecují a přidají v agresivitě, výprask od Hradce by jim fanoušci neodpustili! Hosté v úvodu letošního ročníku nezvykle často inkasovali, postupně ale zlepšili obranu, díky čemuž v posledních třech duelech bodovali. Venku se jim ale tolik nedaří, v Pardubicích budou poctivě bránit a číhat na šance. První třetina by mohla být vyrovnaná!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Pardubice - Hr.Králové 0 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip