Články

PAOK Soluň – Panathinaikos: domácí si postup pohlídají
article image

30.5.2016

Závěrečný zápas play off o Ligu mistrů slibuje i na řecké poměry velkou divočinu. Domácímu PAOK stačí remíza a favorizovaní hosté ostrouhají. V soluňském pekle se Atéňané usmaží!

Týmy z druhého až pátého místa řecké ligy si to tradičně rozdají o vstupenky do pohárové Evropy. Před posledním kolem play off vedou minitabulku hráči PAOK o bod právě před Panathinaikosem. Ten přitom po dlouhodobé části skončil druhý, když měl v tabulce o 10 bodů více. Jenže play off zastihlo Soluň v lepší formě a do Champions League už jí chybí jen krůček. Navíc na rivala to borcům PAOK letos jde, doma s ním hráli 3:1 a v řecké metropoli 2:2 a 1:1. Teď je to ale zápas o vše! Domácí se nikam nemusejí hnát, i plichta jim vyhovuje, navíc v hledišti bude šílet 30 tisíc fandů, kteří je poženou vpřed a vytvoří obvyklý tlak na rozhodčí. V této atmosféře naděje hostů upadají a nakonec na soupeřově trávníku ostrouhají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - PAOK Soluň - Panathinaikos 1 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip