Články

Panama – USA: Američané poprvé klopýtnou
article image

13.7.201

Boje v základních skupinách na Gold Cupu jdou do finiše a již jistí čtvrtfinalisté z USA se v utkání proti Panamě zkusí vítězně naladit na blížící se play off. Jejich soupeř na turnaji ale ještě nepadl, favorita by mohl obrat o body!

Pětinásobní šampioni Gold Cupu z USA letos hostí 13. ročník prestižního turnaje a od začátku potvrzují roli favorita na celkový triumf. V zahajovacím utkání zdolali nebezpečný Honduras 2:1 díky dvěma trefám zkušeného útočníka Dempseyho, někdejší forvard Fulhamu či Tottenhamu zařídil také jejich výhru nad Haiti 1:0. Výkony svěřenců kouče Jürgena Klinsmanna ale stále mají rezervy, především ve hře směrem dopředu jim to občas skřípe. Německý lodivod asi do utkání nepošle nejsilnější sestavu, klíčoví veteráni Dempsey a Bradley dosud nechyběli v sestavě USA ani minutu a proti Panamě pravděpodobně nenastoupí, aby pošetřili síly na klíčové čtvrtfinále. Panama v duelech s Haiti a Hondurasem získala dva body za dvě plichty a stále drží naději na postup do vyřazovacích bojů. Na minulém šampionátu v roce 2013 se probojovala až do finále, v němž padla právě s USA po velkém boji 0:1, letos zatím na výborné výkony nenavázala. V utkání o vše ale nutně potřebuje zabrat, disponuje kvalitním a zkušeným týmem, který by mohl oslabeného soka pořádně potrápit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Panama - USA 0 3.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip