Články

Panama – Haiti: favorit na úvod neklopýtne
article image

7.7.201

V zahajovacím utkání celého Gold Cupu změří své síly fotbalisté Panamy a Haiti. „Los Canaleros“ na minulém šampionátu dokráčeli až do finále a nakonec získali cenné stříbro, také letos chtějí útočit na nejvyšší příčky!

Panama

+ sebedůvěra, kanonýr Pérez

- v přípravě příliš nezářila

Haiti

+ nemá co ztratit, brankář Placide

- kvalita kádru, forma, ofenzíva

 

Prestižnímu Gold Cupu jasně kraluje duo Mexiko - USA, vždyť dohromady vyhrálo celkem jedenáct z dvanácti ročníků! Nadvládu dvou gigantů se senzačně podařilo přerušit v roce 2000 podceňované Kanadě, Panama je s dvěma druhými místy (2005, 2013) nejúspěšnějším týmem, jenž mistroství Severní a Střední Ameriky nikdy nevyhrál. Také letos by svěřenci kolumbijského kouče Gómeze chtěli útočit na mety nejvyšší a v utkání s Haiti mohou ukázat své kvality. V ofenzívě budou spoléhat na zkušeného útočníka Blas Péreze, jenž je s deseti góly třetím nejlepším střelcem v historii Gold Cupu. Jakmile se hvězdný forvard Dallasu dostane v šestnáctce míče, gól visí ve vzduchu! Haiti je ve skupině A velkým outsiderem, na minulém šampionátu získalo jen tři body a nepostoupilo do vyřazovacích bojů. V jediném přípravném zápasu pouze remizovalo 2:2 s Čínou, bude spoléhat hlavně na obranu a výkony hvězdného brankáře Placideho. Ten Panamu ale nevychytá…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Panama - Haiti 1 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip