Články

Palmeiras – Paranaense: slavný klub si výhru pohlídá
article image

20.8.2013

Úvodní duel osmifinále brazilského poháru svede proti sobě slavný druholigový klub a ligového nováčka. Borci Palmeiras jsou hladoví po úspěchu a chtějí dokázat, že patří mezi domácí elitu. První zápas ovládnou.

Byli nasazeni přímo do osmifinále, přestože hrají druhou ligu, zatímco jejich prvoligový protivník už musel přejít přes tři soupeře. I to může fotbalistům Palmeiras při pohárové bitvě pomoci. S osmi tituly jsou společně se Santosem nejúspěšnějším brazilským klubem historie, jenže poslední titul získali před dlouhými 20 lety. Navíc loni je potkal bolestný sestup. Naštěstí pro ně v Serii B excelují – z posledních 11 zápasů ztratili jen dva body a letí zpět mezi elitu. Atlético je nováčkem nejvyšší soutěže a současné páté místo je senzací. Otázkou je, na kolik budou brát pohár vážně. Zato domácí budou nahecovaní na úspěch a nahrává jim i statistika. Za posledních pět let mají s protivníkem vysoce aktivní bilanci 7-4-1.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Palmeiras - Paranaense 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip