Články

Ottawa – San Jose: vletí Senátoři do osmičky?
article image

22.3.2015

Byli už odepsaní, ale famózní série posledního měsíce z nich udělala horké kandidáty na postup do play off NHL. Hokejisté Ottawy už se dotáhli na elitní osmičku a pokud zvládnou domácí bitvu s trápícím se San Jose, skočí mezi smetánku.

Ottawa

+parádní forma, domácí prostředí, skvělý gólman Hammond

-hrozí podcenění soupeře

San Jose

+stále motivace na play off, dokážou venku překvapit

-šedivá forma, prohráli 3 z posledních 4 zápasů

 

Ještě před měsícem byli na odpis, jenže od té doby Senátoři vyhráli 14 zápasů ze 16, z posledních 10 klání mají bilanci 9:1! Předhonili Jágrovy Pantery z Floridy, dotáhli se na osmý Boston, a pokud zvládnou dohrávané zápasy, dokonce se před něj dostanou! Tým českého forvarda Milana Michálka spoléhající na úžasné výkony gólmana Hammonda přitom zvládá defenzívě laděné zápasy i divoké přestřelky.

Žraloci ze San Jose dlouho patřili mezi nejlepší osmičku v Západní konference, ale teď se propadají stále níže a aktuálně z 11. příčky ztrácejí na play off 6 bodů. A při pohledu na rozjeté rivaly se nedá očekávat, že by to tým českého mladíka Tomáše Hertla nakonec dokázal. V Ottawě se nicméně bude snažit oživit šance a vyrazit za zázračným finišem. Loni Sharks nad soupeřem oba vzájemné zápasy vyhráli, ovšem letos to může být právě naopak – se Senators doma po výbuchu v poslední třetině (0:3) padli 2:4 a ani před odvetou nemají dobré vyhlídky. Potvrdí se to na ledě?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ottawa - San Jose 1 2.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip