Články

Ottawa – Pittsburgh: dotáhnou se Senátoři na Tučňáky?
article image

6.4.2015

Penguins hazardují s účastí v play off! Parta okolo Sidney Crosbyho prohrála poslední tři duely a na devátou Ottawu má k dobru jen dva body. Porážka v kanadské metropoli by jí situaci výrazně zkomplikovala, zvládne klíčové utkání?

Ottawa

+ forma, skvěle chytající gólman, domácí prostředí

- chybí rozdíloví hráči, nedůslednost v obraně, přesilovky

Pittsburgh

+ hvězdy Crosby a Malkin, zkušenosti, přesilovky, oslabení

- ztráta formy, příliš spoléhá na výkony hvězd

 

Dlouho patřili mezi nejlepší týmy Východní konference, ve finiši základní části se jim však přestalo dařit a budou tak mít ještě co dělat, aby se vůbec vmáčkli mezi elitní osmičku, která projde do vyřazovacích bojů! Z posledních dvanácti duelů borci Pittsburghu devět prohráli a postupně se propadli na samotnou hranu postupu do play off. Stejně bodů jako oni má také sedmý Boston a osmý Detroit, devátá Ottawa na ně ztrácí body dva a v případě vítězství ve vzájemném klání by se tak na ně dotáhla. To je pro domácí Senátory obrovská motivace! Dlouho odepisovaní borci z hlavního kanadského města se do bojů o nadstavbovou část nečekaně zapojili díky skvělým výkonům v druhé polovině sezony, vždyť ve dvaceti duelech od začátku března nebodovali jen třikrát… Velkou zásluhu na herním vzepjetí Senators má mladý gólman Hammond (1,86 G/Z, úspěšnost 93,9%), jenž si pro sebe skvělými výkony uzmul roli jedničky. V útoku se pak daří forvardům Stoneovi (22+37) a Turrisovi (23+37), kteří v posledních šesti zápasech nasbírali shodně osm bodů, tradičním tahounem ottawské ofenzívy je také hvězdný bek Karlsson, jenž je dokonce nejproduktivnějším borcem celého týmu (21+44)! Pittsburgh v útoku spoléhá na hvězdné útočné duo Crosby (27+54) – Malkin (28+42), oba centři jsou schopni branky střílet i vytvářet pro spoluhráče a se svými útoky pravidelně dostávají protivníky pod velký tlak. Zbývající dvě lajny mají za úkol především neinkasovat a to se jim v poslední době příliš nedaří, proto také Penguins výsledkově tápou. Vzchopí se v jednom z klíčových duelů sezony?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Ottawa - Pittsburgh 0 2.55
Počet gólů - Ottawa - Pittsburgh 5,5 - 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip