Články

Ottawa – Montreal: Senátoři nad propastí!
article image

21.4.2015

Skvělou formu z finiše základní části si borci Ottawy nepřenesli do play off, v sérii s Montrealem se po třech porážkách v řadě ocitli na pokraji vyřazení. Nyní doma zkusí odvrátit postupový mečbol Canadiens, podaří se jim to?

Ottawa

+ domácí prostředí, solidní defenzíva, hra v oslabení

- má nůž na krku, mizerná produktivita

Montreal

+ výtečný gólman, dobrá obrana, aktivní forvardi

- přesilovky, chybí elitní kanonýr

 

Kanadské derby má pořádné grády! Hned v prvním utkání série, které Montreal ovládl 4:3, hvězdný bek Canadiens P. K. Subban seknutím zranil tahouna ofenzívy Senators Marka Stonea a od té doby to mezi oběma celky hodně jiskří. Mladý kanadský forvard navzdory zdravotnímu handicapu nastupuje a v posledních dvou duelech zaznamenal dohromady tři asistence, k úspěchu však nevedly – Canadiens vždy triumfovali v prodloužení (3:2, 2:1) a vypracovali si v nejkratším možném čase postupový mečbol! Od účasti v semifinále Východní konference je tak dělí jediná výhra, naopak Senátoři – ačkoliv se jim herně daří držet s favoritem krok – se ocitli na pokraji vyřazení. Další porážka by pro domácí znamenala konec sezony, jistě tak zaberou a o naději se poperou. Musí však výrazně přidat především v útoku, kde rozhodně nehrají ideálně. Vždyť Montreal je v třetím utkání série přestřílel 28-18, navíc s průměrem dvou vstřelených gólů na utkání jsou na samotném dnu produktivity play off. Defenzíva Montrealu nenechává forvardům Ottawy příliš mnoho prostoru k dorážkám, za jejími zády navíc chytá zřejmě nejlepší gólman zámořské soutěže Carey Price. Obě mužstva velmi dobře brání, v možná rozhodujícím utkání série to znovu potvrdí. Mnoho branek asi fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Ottawa - Montreal 0 2.40
Počet gólů - Ottawa - Montreal 4,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip