Články

Ottawa - Florida: Jágrovci načnou druhou desítku
article image

7.1.201

Kéž to nikdy neskončí! Právě tohle si říkají příznivci Panterů v těchto dnech. Florida dirigovaná nejstarším hráčem soutěže Jaromírem Jágrem totiž už desetkrát za sebou vyhrála. Každá série sice jednou skončí, ale v Ottawě to nebude.

V dlouhodobé bilanci sice Senátoři nad svým soupeřem vedou o téměř polovinu výher (33:18), v posledních zápasech se v nich oba soupeři pravidelně střídají, ale historii nechme stranou. Důležitá je okamžitá forma a ta je na straně Panterů. Ti totiž už téměř měsíc jen vyhrávají a ze třiceti možných bodů ztratili jen dva. Jaký to rozdíl proti soupeři, který z posledních sedmi utkání pět prohrál. Největší rozdíl ve hře obou týmů je v obraně. Zatímco počtem vstřelených gólů Ottawa svého soupeře mírně převyšuje (114:111), v počtu inkasovaných branek s ním jasně prohrává (120:86). Přitom bodový rozdíl není zase velký, Florida jich získala jen o osm víc. Ottawa bude mít výhodu domácího prostředí, ale to tentokrát nezabere. Jágr, který už je nejen neproduktivnějším hráčem Panterů, ale i jejich nejlepším střelcem, dovede svůj tým k dalšímu vítězství. Pro Senátory bude obtížné už jen překonat dobře organizovanou obranu soupeře, která v posledních čtyřech zápasech dostala jen tři góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ottawa - Florida 2 2.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip