Články

Ottawa – Chicago: góly budou padat!
article image

2.12.2015

Senátoři chtějí po dvou porážkách zabrat a začít opět vítězit, jenže do cesty se jim postaví obhájci titulu z Chicaga! Hokejisté Blackhawks také letos patří mezi nejlepší týmy celé soutěže a jejich hvězdný útok je občas nezastavitelný...

Borci Ottawy v závěru minulého měsíce vyhráli čtyřikrát po sobě, prohry s Arizonou (3:4) a Philadelphií (2:4) je ale vrátily zpět na zem. Navzdory porážkám se kanadský mančaft nadále drží v tabulce Východní konference na příčkách pro play off, za zády ale má několik dotírajících konkurentů a delší zápasová série bez výhry by jej mohla poslat do spodních pater tabulky. Do utkání s Chicagem asi nastoupí bez zraněného českého útočníka Milana Michálka, jenž nedohrál souboj s Flyers, jejich výtečnou ofenzívu jeho absence ale výrazně neoslabí. Senators střílí v průměru 3,13 branek na zápas, což je pátý nejlepší výkon v celé NHL, hostující Blackhawks jsou v produktivitě dvanáctí (2,72 G/Z). Jejich útok je napěchovaný kvalitou, borci jako Kane, Panarin, Toews či Hossa se umí individuálně prosadit proti jakékoliv obraně. Bitva v Ottawě by měla nabídnout zajímavý duel, v němž nebude o branky nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Ott-Chi: Kane P. ano 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip