Články

Ostrava – Sparta: výprask pro Baník
article image

5.12.201

Velcí rivalové jdou do výbušného klání v naprosto rozdílných pozicích – Baník s pouhou jednou výhrou na kontě leští dno prvoligové tabulky, Letenští se drží v závěsu za vedoucí Plzní a útočí na titul. A na hřišti konkurenta nezaváhají.

Přesně v polovině soutěže je ostravský Baník odsouzen do role prvního sestupujícího, vždyť v patnácti zápasech jen dvakrát dosáhl na body a získal pouhé čtyři body... Finančními problémy sužovaný mančaft postrádá kvalitu a na jeho výsledcích je to vidět. V druhém kole prohrál na Letné jasně 1:3 a ani v odvetě se Spartou body nezíská. Narazí totiž na namotivovaného protivníka, jenž v boji o titul musí pravidelně sbírat body, aby se udržel v kontaktu s vedoucí Plzní. Pražani venku nepředvádí ideální výkony (bilance 2-2-3, skóre 10:7), porážka s Baníkem je ale nepřípustná! Borci jako Krejčí, Lafata či Fatai budou prostupnou domácí obranu hodně větrat, hosté zvítězí v handicapu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Ostrava - Sparta Praha 1:0 2 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip