Články

Ostrava – Slavia: velká bitva s minimem branek
article image

27.11.2014

Sešívaní nedokázali v minulém kole porazit poslední Hradec a pokračují tak v mizerných výkonech. Na Bazalech je přivítá soupeř, jenž po skvělých výkonech z doby nedávno minulé prochází mírným útlumem. Fanoušci mnoho branek neuvidí.

Podruhé v sezoně na sebe narazí velcí rivalové a Pražané by se nezlobili, kdyby zopakovali výkon i výsledek z druhého kola, kdy v Edenu porazili Baník 3:1. Jejich výtečný vstup do sezony, během něhož vyhráli čtyři z prvních pěti zápasů, však už je dávnou minulostí! Celek kouče Beránka od konce srpna vyhrál jediný z deseti ligových duelů a z prvního místa tabulky se propadl do jejího středu. Ovšem od sestupových příček jej dělí jenom čtyři body! Mírnou útěchou mu může být fakt, že po sérii pěti porážek v řadě z přelomu září a října začal pravidelně bodovat a v posledních pěti utkáních ani jednou neprohrál, čtyřikrát však bral jen po bodu a je tedy na čase, aby znovu začal vítězit. To by však musel předvádět daleko lepší výkony než takový, jakým „obšťastnil“ své fanoušky v minulém kole proti jasně poslednímu Hradci, s nímž pouze remizoval 1:1. Sešívané trápí především mizerná ofenzíva, ve hře dopředu trpí nedostatkem invence, a když už se propracují do šancí, často je zahazují. Baník si po loňském boji o záchranu letos vede nad očekávání dobře, v posledních pěti utkáních však 3x prohrál, naposledy smolně padl s Jabloncem 1:2, když si dal Baranek v poslední minutě vlastní gól! Ostravský mančaft je na tom se střílením gólů ještě hůř než Slavia, v 15 duelech skóroval pouze 12x, to mu však stačilo na zisk 21 bodů a průběžné šesté místo! Jeho utkání se Slavií nejspíše bude hodně vyrovnané, prim by v něm měly hrát obrany. Mnoho branek fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ostrava - Slavia Praha 2,5 - 1.61

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip