Články

Ostrava – Plzeň: sestřelí Baník lídra?
article image

3.4.2015

Čekání domácích na první jarní triumf stále pokračuje! Prolomit mizérii Baník zkusí v prestižním klání s vedoucí Plzní, která je naopak po skončení zimní přestávky stoprocentní a úspěšně tak pokračuje v nahánění mistrovské trofeje!

Ostrava

+ střelec Baroš, rychlost v ofenzívě, solidní defenzíva

- produktivita, forma

Plzeň

+ silná ofenzíva, kombinace, sebedůvěra

- proměňování šancí, chybí herní lehkost

 

Přezimoval na páté příčce, přesto v zimě vyhodil úspěšného kouče Svědíka. To se zatím neukazuje jako příliš prozíravý tah, vždyť Baník pod novým trenérem Frňkou ještě nevyhrál a postupně se propadl až na jedenáctou příčku tabulky! A nezačne-li brzy vítězit, bude se ve finiši klepat o udržení prvoligové příslušnosti, zóna sestupu už není tak daleko… Jenže bodovat v nadcházejícím utkání nebude nic snadného, na Bazaly míří ligový lídr, jenž na jaře ještě nezaváhal! Ačkoliv ostravský mančaft solidně brání, má velké problémy se střílením branek – v posledních pěti duelech třikrát vyšel gólově naprázdno a s pouhými šestnácti zásahy na kontě je nejméně produktivním týmem soutěže. Trn z paty Baníku nevytrhl ani návrat hvězdného snajpra Baroše, který na jaře sice dvakrát skóroval, sám ale na vše nestačí… Plzeň po skončení přestávky naskočila na vítěznou vlnu, a ačkoliv nepředvádí úplně přesvědčivé výkony, vždy dokáže najít způsob, jak utkání dovést do úspěšného konce. Svou technickou a kombinační hrou by měla v Ostravě dominovat, především v ofenzívě je – i bez distancovaného Petržely – nesmírně silná (Kolář, Kovařík, Pilař, Mahmutovič, Tecl, Holenda) a jistě dostane domácí obranu pod velký tlak. Dokáže jej Baník ustát?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ostrava - Plzeň 2 1.53
Oba týmy dají gól - Ostrava - Plzeň ne 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip