Články

Ostrava – Ml. Boleslav: sestřelí Baroš Baník?
article image

8.8.201

V létě nečekaně opustil klub svého srdce a zamířil za novou výzvou do Mladé Boleslavi. Hvězdný útočník Milan Baroš se v 3. ligovém kole proti Baníku poprvé postaví jako soupeř, pomůže Středočechům k bodovému zisku?

Ostravský patriot Milan Baroš se v Baníku nedočkal nabídky prodloužení smlouvy, v létě tak odešel do ambiciózní Mladé Boleslavi, s níž bude bojovat o evropské poháry, naopak Baník nejspíše čekají těžké záchranářské práce. Tradiční ostravský mančaft přišel nejen o velkého ofenzivního tahouna, ale také o svůj domovský stánek na Bazalech, nově hraje domácí utkání ve Vítkovicích. Pod vedením nového kouče Korytáře se Baníku navíc nepovedl vstup do sezony, když po prohře 1:2 v Brně padl 1:3 na Letné se Spartou. Vicemistra hrajícího v kombinované sestavě dlouho trápil, v posledních deseti minutách ale třikrát inkasoval a z Prahy odjel bez bodového zisku. V souboji s Mladou Boleslaví tak Baník potřebuje uspět, narazí však na kvalitního protivníka, jenž už se z mizerného rozjezdu vzpamatoval a postupně se dostává do tempa. Vypadnutí v předkole Evropské ligy se Strömsgodsetem i úvodní ligová prohra v Liberci 2:4 mančaft kouče Jarolíma řádně probudily z letargie, zkušený trenér navíc v minulém kole zamíchal se sestavou a Boleslavští pohodlně zdolali Brno 2:0. A triumf to mohl být ještě vyšší, znovu však zahodili hodně šancí. Svým důrazem, aktivitou a kombinací by také Baník měli přehrávat, odvezou si tři body!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ostrava - Ml.Boleslav 2 1.86
Dá gól (včetně prodloužení) - Ost-MlB: Baroš M. ano 2.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip