Sportovní články

Ostrava – Jihlava: Baník na Bazalech zvítězí
article image

16.10.2014

Na loňský boj o záchranu dávají fotbalisté ostravského Baníku zapomenout velmi dobrými výkony, které je po deseti odehraných kolech vynesly až na pátou příčku prvoligové tabulky! A ani Jihlava je v rozletu nepřibrzdí.

V prvních třech kolech klopýtali a ani jednou nevyhráli, vítězství na Letné nad pražskou Spartou 1:0 je ale nakoplo, vždyť od té doby ovládli čtyři z šesti utkání! A až na totální selhání v Liberci (0:6) vždy předvedli velmi dobrý výkon, jenž byl založen na výtečné hře obrany, rychlých ofenzivních výpadech a nebezpečných standardních situacích. A protože obrana Baníku funguje většinou na jedničku, Ostrava nasbírala v deseti zápasech 17 bodů i s pouhými osmi vstřelenými góly! Právě trápení v koncovce je momentálně největší slabinou domácích, hráči jako Narh či Šašinka v sobě mají střelecký potenciál, ovšem v šancích si nepočínají dostatečně důrazně a chladnokrevně. V minulém kole Baník ale zvítězil 2:1 na půdě silného Slovácka, což jeho útočníky před utkáním s Jihlavou povzbudí, stejně jako fakt, že na lavičku nejspíše usedne hvězdný kanonýr Milan Baroš, jenž už se uzdravil a je připraven přinést na Bazaly góly! Jihlava do sezony tragicky odstartovala a prohrála prvních pět utkání, zisk čtyř bodů z prvních devíti kol stál trenérskou židli kouče Petra Radu. Jeho náhradník Roman Kučera v premiéře dovedl své nové svěřence k výhře 1:0 nad trápící se Slavií a v Ostravě chce také bodovat. Aktuálně předposlední Vysočinu čeká v závěrečné třetině podzimu náročný program, postupně se střetne s Ostravou, Brnem, Teplicemi, Plzní, Libercem a Spartou. Proto by na Bazalech potřebovala bodovat! Jenže Baník hraje týmově, důrazně, téměř neinkasuje a umí se probojovat do šancí. Střelecky naprázdno doma nevyjde, Jihlavu porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ostrava - Jihlava 1 1.85

Tiket pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip