Články

Ostrava – Jablonec: zmrzlý fotbal moc gólů nepřinese
article image

22.11.201

Jedni si užívají výšin, o kterých snad ani nesnili, druzí dokonce tajně pokukují po první příčce! Kdo by to čekal, že bitva Baníku s Jabloncem bude mít takový podtext. Oba týmy mají potíže se střílením gólů, což se potvrdí.

Loni byli Ostravští na sestup, letos proklouzli už na čtvrtou příčku! Severočeši jsou sice jen o jednu příčku výše, jenže k dobru mají hned 9 bodů. Jako jediní drží krok s elitní dvojičkou Plzeň – Sparta a po jejich zaváháních v minulých kolech se na ně už přilepili. S Baníkem navíc čtyři a půl roku neprohráli, protivníka v lize porazili čtyřikrát za sebou při skóre 8:0! Ostravští tak mají o pořádnou motivaci postaráno. V jejich dresu by se po doléčení svalového zranění opět mohl objevit útočník Baroš, což by posílilo ostravské ambice – doma už v devíti ligových zápasech za sebou neprohráli. Jablonec, který pro změnu nenašel přemožitele v posledních osmi utkáních, ale bude opět sázet na recept jako v minulých dvou zápasech, kdy poctivě bránil a Liberec i Mladou Boleslav zdolal trefami ze začátku druhé půle 1:0. Od Baníku se ofenzivní kouzla čekat nedějí, s jedenácti góly má druhý nejhorší útok ligy. Ve zmrzlém počasí tak bude nejspíš k vidění zmrzlý fotbal s minimem branek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ostrava - Jablonec 2,5 - 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip