Články

Ostrava - Jablonec: zápas nebude mít vítěze
article image

12.8.201

Na severu Čech se od čtvrtka slaví postup do posledního předkola Evropské ligy, který tým přivezl výhrou z Norska. V Ostravě ale Jablonec nečeká nic jednoduchého, remíza bude maximem.

V minulé sezoně by byl favorit jasný, Baník se topil v krizi a výsledkem byla hra o záchranu. V té právě začínající ale odstartoval mnohem lépe, trenér Svědík s týmem body sbírá a vypadá to na mnohem klidnější ročník. Tým začal cennou remízou na Slavii, pak porazil favorizovanou Mladou Boleslav a náladu mu zkazila jen vysoká prohra v Plzni. I tak ale bodový zisk vnáší do řad domácích klid. Jablonec na tom je bodově stejně, ale náladu si vylepšil postupem v Evropské lize. V Ostravě tak na sebe narazí dva vyrovnané týmy s tím, že domácím se proti Jablonci dlouhodobě nedaří - doma ho už neporazili ve třech utkáních za sebou a v zápasech na severu Čech už je to dokonce šest duelů! Oba trenéři musí počítat s absencemi několika opor, domácímu Svědíkovi budou chybět Svěrkoš, Mach, Staško a možná i Kukec, hostující Skuhravý, pod jehož vedení Jablonec prohrál jediné z dvanácti soutěžních utkání, bude postrádat zase Rossiho, Zoubeleho, Nováka a Eliáše. Zápas nebude mít vítěze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ostrava - Jablonec 0 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip