Články

Ostrava – Brno: remízová tradice zůstane zachována
article image

25.8.2013

Třikrát v řadě dostali výprask 0:4 a tak borci Baníku prahnou po bodech. Tři porážky za sebou mají ale i Brněnští, byť při tom měli dost smůly. Na Bazalech oba sokové obvykle hráli nerozhodně, což se bude opakovat.

V Plzni, doma s Jabloncem a v Příbrami – všude byl pro Ostravské výsledek hrozivých 0:4. To znamená i pád na předposlední místo tabulky. Zatím jen čtyři body na kontě má i Zbrojovka, ale mohla být na tom mnohem lépe. Se Spartou doma měla navrch a padla až v koncovce, rovněž v Příbrami ještě deset minut před koncem vedla, aby vyšla naprázdno. Z posledních čtyř vzájemných utkání v Ostravě skončila hned čtyři remízou, naposledy to bylo 1:1. Ani jeden z protivníků si nemůže dovolit nebodovat, čímž bude zápas hodně poznamenaný. Nedá se počítat s žádnými ofenzivními hrátkami, zodpovědnost v obraně bude tím hlavním faktorem. Remíza se tak dost možná znovu zopakuje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ostrava - Brno 0 3.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip