Články

Osasuna – Malaga: první poločas skončí nerozhodně
article image

17.12.201

V prvním duelu o osmifinále Copa del Rey dokázali fotbalisté Pamplony uhrát v Málaze divokou remízu 3.3. Doma jsou ještě silnější a navíc vědí, že postup jim zaručí i bezgólový stav. První půle tak bude extrémně opatrná.

Po hodině hry prohrávali 0:3, pak šokovali domácí třemi góly během dvaceti minut. Fotbalisté Pamplony si vytvořili skvělou výchozí pozici pro odvetu, která by se měla odehrát v jejich režii. V jejich dvacetitisícovém vroucím "kotlíku" Estadio El Sadar se uvařil leckdo. Pravda, v lize je Osasuna jen bod nad sestupovou hranou, jenže pozor: doma už letos obrala o body oba španělské giganty – Barcelonu po remíze 0:0 a o uplynulém víkendu po plichtě 2:2 i Real! Teď přijíždí Málaga, loni ještě hvězdný tým, kterému ovšem došla pára. V tabulce je na tom lépe jen o 3 body a 3 místa, navíc je druhým nejhorším týmem La Ligy na hřištích soupeřů. Domácí se nikam nepoženou a budou si hlídat postupovou remízu, hosté alespoň zpočátku riskovat rozhodně nebudou. Proč si tedy při očekávané šachové partii nevsadit na remízový první poločas?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Osasuna - Malaga 0 2.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip