Články

Oostende – FC Bruggy: vítěznou šňůru hosté nepřetrhnou
article image

4.8.2016

Mistrovské Bruggy vyrazily ze startovních bloků skvěle a na začátku nové sezony jen vítězí. Třetí triumf v řadě zkusí úřadující šampioni vybojovat na hřišti Oostende, které naopak zahájilo prohrou. A ani v bitvě s Bruggami neuspěje…

Úřadující belgičtí šampioni v přípravě na novou sezonu nepředváděli zrovna oslnivé výkony, jakmile ale došlo na lámání chleba, ukázali kvality – v bitvě o belgický Superpohár přetlačili Standard Lutych 2:1 a v úvodním ligovém klání zvítězili na hřišti Mechelenu 2:0. V obou duelech se gólově prosadil forvard Izquierdo, jenž tak v úvodu nové sezony nalezl parádní střeleckou formu. Bruggy těží ze zažité souhry, přes léto totiž udržely téměř všechny opory, když odešel jen pravý bek Meunier do PSG. Kouč Preudhomme a jeho svěřenci tak půjdou do klání v Oostende s jasným cílem – získat všechny tři body. A to by se jim mělo podařit! Loni pátí domácí, kteří v létě přišli o levého beka Lukakua, jenž odešel do Lazia, zahájili novou sezonu porážkou s Genkem 1:2. Bruggy nejsou jejich oblíbeným soupeřem, prohráli s ními čtyři z posledních pěti vzájemných utkání. A bilanci si nevylepší, po boji padnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Oostende - FC Bruggy 2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip