Články

Oostende – Anderlecht: bruselský velkoklub zvítězí
article image

31.7.2014

Hvězdní hosté vstoupili do nového ročníku belgické ligy tak, jak se na obhájce titulu sluší a patří, když zdolali Mouscron 3:1. Oostende naopak padlo v Lierse a ani v druhém zápase body nezíská, odveze si je Anderlecht!

Anderlecht od začátku sezony přesvědčuje o svých ofenzivních schopnostech. V bitvě o belgický Superpohár přetlačil Lokeren 2:1 a většinu utkání svého soupeře přehrával, poté si na startu belgické ligy bez problémů poradil s Mouscronem 3:1. Celek kouče Hasiho je jasným králem belgického fotbalu, loni si opět dokráčel pro titul a letos nemůže mít jiný cíl než obhajobu. V průběhu léta získal dvě posily - brankáře Kudimbanu právě z Oostende a brazilského záložníka Alana, naopak odešly opory záložní řady Bruno (Salcburk) a Kouyaté (West Ham). I bez nich je ale kádr Anderlechtu napěchován kvalitou, borci jako Proto, Suárez, Vanden Borre či Deschacht toho mají spoustu za sebou a v belgické lize patří k extratřídě. Oostende je podstatně skromnější klub než Anderlecht a formu na začátek soutěže nenaladil příliš dobře, po prohře 0:2 v Lierse padne také doma.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Oostende - Anderlecht 2 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip