Články

Omsk – Novosibirsk: Avangard opět zvítězí
article image

10.12.2013

Ambiciózní Omsk rozehrál letošní ročník KHL tragicky a dlouho to vypadalo, že prožije sezonu hrůzy. Pod trenérským bičem náročného lodivoda Miloš Říhy se ale zvedl a dokonce bojuje o play off! Trápící se Novosibirsk porazí.

Už nejsou tím utrápeným týmem ze spodku tabulky! Ač jim to trvalo, hokejisté Omsku se přeci jen zvedli a dokonce útočí na play off. Čelo Východní konference jim sice uteklo, vždyť na sedmý Jekatěrinburg ztrácí propastných 11 bodů, ovšem o osmé místo – tedy poslední zaručující postup do vyřazovacích bojů – se porvat ještě mohou. Momentálně se na něm drží Čeljabinsk, za kterým desátý Avangard zaostává o pouhé čtyři body! V posledních sedmi duelech nebodovali svěřenci kouče Říhy pouze na ledě Ufy (2:3) a pětkrát se radovali z triumfu, výrazně totiž zlepšili defenzívu, téměř neinkasují a k úspěchu tak nemusí střílet spoustu branek. Novosibirsk se dobrou formou rozhodně chlubit nemůže, vyhrál jediný z posledních sedmi duelů a má velké problémy s produktivitou. Na Omsk stačit nebude!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Omsk - Novosibirsk 1 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip