Články

Omsk – Nižněkamsk: bojovný duel pro domácí
article image

23.2.2016

Ambiciózní sibiřský Avangard ovládl Východní konferenci KHL a do play off tak vstoupil jako jeden z velkých favoritů na zisk Gagarinova poháru. Sérii s Nižněkamskem zahájil těsnou výhrou 2:1 a také druhý duel bude na branky skoupý.

Jen CSKA Moskva a Jaroslavl se mohly v základní části pyšnit lepší defenzívou než Avangard Omsk. Sibiřský mančaft je výbornou defenzívou proslulý a na svou největší zbraň bude spoléhat také v play off, což se ukázalo hned v prvním utkání série s Nižněkamskem, které Omsk ovládl 2:1. Také jeho soupeř disponuje velmi dobrou obranou, směrem dopředu však není tolik produktivní, pro v základní části obsadil až osmou příčku Východní konference. Především venku se Nižněkamsk jen těžko gólově prosazoval a na startu play off nic nenasvědčuje tomu, že by měl povolit stavidla ofenzívy. Na Omsk navíc neumí – šest z posledních sedmi vzájemných bitev ovládl právě Avangard… A tradice bude znovu dodržena, v gólově chudém utkání zvítězí domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Omsk - Nižněkamsk 5,5 1/-5,5 2.06

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip