Články

Omsk – Magnitogorsk: hosté v závěru zase odpadnou
article image

25.9.2016

Souboj dvou nejlepších týmů Východní konference ruské KHL. Hokejisté domácího Avangardu mají skvělou formu a Magnitka se letos venku trápí. V závěru duelu opět odpadne.

Hokejisté Avangardu vyhráli čtyřikrát v řadě, třikrát z toho to bylo navíc na soupeřově ledě a na prvním místě konferenční tabulky si už vypracovali sedmibodový náskok. Magnitogorsk ovládl šest z posledních sedmi zápasů a dal zapomenout na mizerný start do sezóny, kdy čtyři z úvodních pěti duelů prohrál. Jenže všech sedm dosavadních výher zaznamenal na vlastním ledě, zatímco z pěti venkovních soubojů urval jen bodík za porážku na nájezdy. Přitom parta kolem českého reprezentačního útočníka Kováře mívá i na soupeřových stadionech vydařené začátky utkání, třikrát vyhrála první třetinu a dvakrát v ní remízovala. Jenže v průběhu duelu jako by na borce Magnitky padla deka a zápasy odevzdají. Jakou tvář ukážou na Sibiři? Omsk už doma protivníka v normální hrací době čtyři roky neporazil, v loňské sezóně oba vzájemné duely vyhrála po nájezdech Magnitka. Pokud se chce znovu radovat, musí ji vyjít úvod zápasu, protože poslední třetina jí dle tradice zase uteče...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
3. třetina - Omsk - Magnitogorsk 1 2.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip