Články

Omsk – Kazaň: favorit přeruší vzestup soupeře
article image

14.10.201

Hokejisté Omsku zažívají sezonu hrůzy a moc na tom nezměnil ani český kouč Miloš Říha, jenž tým nedávno převzal. V posledních dvou duelech jej konečně dovedl k vítězství, jenže Kazaň je letos v pohodě a zaskočit se nenechá.

Muselo to být pro kouče Říhu hodně nepříjemné čekání. Poté, co převzal omský Avangard s úkolem zvednout ho z propadliště, totiž čekal sedm zápasů na to, než se mu s ambiciózním týmem konečně podařilo vyhrát. Trápení protrhl až v utkání s Čechovem, které Omsk vyhrál 3:1, a o dva dny později pak porazil Nižnij Novgorod dokonce 5:1. Přitom sérii čtyř domácích zápasů Avangard začal debaklem 0:6 v duelu s mistrovským Dynamem Moskva, ale díky dvěma výhrám se alespoň zbavil nálepky nejhoršího týmu soutěže. Kazaň naopak hraje v pohodě a zařadila se mezi absolutní špičku soutěže, v posledních pěti zápasech prohrála pouze na ledě hvězdného petrohradského SKA. Je proto v utkání s Omskem velkým favoritem, což výhrou nakonec potvrdí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Omsk - Kazaň 2 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip