Články

Omsk – Jaroslavl: Sobotka rozvlní síť!
article image

22.9.201

V zámoří se necítil nedoceněný, proto si sbalil kufry a St. Louis vyměnil za Omsk! A radikální změny asi nelituje, v novém působišti se okamžitě zabydlel a zařadil mezi klíčové borce! I proti Jaroslavli ukáže Vladimír Sobotka kvality!

Jaroslavl loni překvapila skvělými výkony a nakonec ve vyřazovacích bojích nečekaně dokráčela až do semifinále. Letos chce parádní jízdu KHL zopakovat, to se však Lokomotivu zatím vůbec nedaří – v šesti duelech jen dvakrát zvítězil a s pouhými 15 vstřelenými góly patří mezi nejméně produktivní celky soutěže. Avangard loni prožil tragický vstup do sezony, z kterého se nakonec nedokázal vzpamatovat a zůstal mimo play off. Stejnou chybu letos nechce zopakovat a zatím se mu to daří, vždyť bodoval v sedmi z osmi duelů a na kontě má celkem pět výher. Zisk sedmnácti bodů jej řadí mezi nejlepší celky Východní konference! Velký podíl na skvělém startu má český útočník Vladimír Sobotka, jenž v létě do Omsku nečekaně zamířil ze zámořského St. Louis a v novém týmu se okamžitě zařadil mezi největší tahouny. Z osmi zápasů vytěžil sedm bodů (2+5) a s bilancí sedmi plusových bodů v hodnocení +/- patří mezi nejlepší borce celé KHL. Proti Jaroslavli opět bude jedním z nejvytěžovanějších hráčů Omsku, mohl by znovu rozvlnit síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Oms-Jar: Sobotka V. ano 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip