Články

Olympiakos – Beer Sheva: hosté odjedou s prázdnou
article image

26.7.2016

Celek z Pirea si loni zahrál základní skupinu Champions League a letos chce zpět mezi klubovou elitu kontinentu. Jeho prvním soupeřem bude izraelský Hapoel Beer Shava, s nímž by si měl před svými fanoušky poradit.

Olympiakos loni v základní skupině dokázal vyhrát na hřišti Arsenalu (3:2), 2x porazil Dinamo Záhřeb a ze třetího místa postoupil do Evropské ligy. Tam to už tak slavné nebylo, když v prvním duelu play off vypadl s Anderlechtem (0:1, 1:2 v prodloužení). Na podařené výkony z LM zkusí nyní řecký mistr navázat a izraelský Hapoel Beer Sheva je soupeřem, před nímž by se neměl sklonit. Mančaft z Pirea disponuje zkušenou sestavou, která loni obstála v bojích s elitními týmy kontinentu a přes léto se téměř nezměnila – ze základní sestavy odešel pouze forvard Benítez do Cruz Azul a gólman Roberto posílil Espaňol. Do útoku ale Olympiakos přivedl prověřeného střelce Felipeho Parda z Bragy a obranu vyztužil Figueiras ze Sevilly, na Hapoel si tak budou domácí borci právem věřit! Izraelské celky v pohárech těží hlavně ze specifického domácího prostředí, venku se jim tolik nedaří. Hosté toho navíc v pohárech mnoho neodehráli, v posledních dvou sezonách vypadli v předkole Evropské ligy s RNK Splitem a Thunem a nevyhráli jediný zápas. Letos v 2. předkole LM přetlačili Sheriff Tiraspol (3:2, 0:0), to však bude jejich maximum. V řeckém pekle se usmaží, Olympiakos vyhraje v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Olympiakos - Beer Sheva 0:1 1 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip