Olympiakos – Anderlecht: Fialky z kola ven

article image

25.2.201 Slavný bruselský gigant ukořistil v úvodním duelu play off těsnou výhru 1:0 nad řeckým Olympiakosem, herně ale vůbec nepřesvědčil. Domácí tak nastupují do odvety s vírou v úspěch a zvučného protivníka nakonec pošlou z kola ven!

Fialky si vezou do řeckého Pirea hubený náskok 1:0 z první vzájemné bitvy v Bruselu, cenným vítězstvím prodloužily svou domácí neporazitelnost na 23 zápasů v řadě! Výkon ale borci Anderlechtu nepředvedli zrovna ideální a štěstěna se jich držela jako klíště, hosté totiž zápasu jasně dominovali (61% držení míče, 11 střel, 9 rohových kopů) a kdyby měli lépe seřízená mířidla, nastupovali by do odvety s výhrou v kapse. Jenže fotbalisté Olympiakosu se zastřelovali, a když už překonali domácího gólmana Prota, trefili brankovou konstrukci… Solidní výkon z Bruselu je ale dobrým základem pro druhé vzájemné klání, doma před bouřlivou diváckou kulisou jsou navíc nesmírně silní. Před dvěma sezonami na stadionu Georgiose Karaiskakise porazili Anderlecht 3:1, stejný výsledek by jim letos stačil k postupu. Anderlecht v pohárové Evropě vyhrál jenom jeden z posledních čtrnácti venkovních duelů, divoké utkání v Pireu nezvládne…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Olympiakos - Anderlecht 1 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip